Yasal Uyarı

UYARI 1)
5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarı: GEN Plaza Biyoteknoloji Merkezi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi‘nin Web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır.

Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz. (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi)

Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz.

Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler yada medyalara kopyalanamaz.

UYARI 2)
Bu web site firmamızın tanıtımı amacıyla hazırlanmıştır. Sitemizde sunduğumuz temel bilgiler firmamıza aittir ve tüm hakkı saklıdır. Bilgilerin yanlış olmasından veya yanlış anlaşılmasından doğabilecek sorumluluklar siteye/site sahibine ait değildir.
Üreticilere ait markaların ürünleri ve logoları; moleküler biyoloji ve biyoteknoloji alanında lider markalardır, yetkili temsilcilik bilgilerine üreticilerin web sitelerinden veya firma yetkililerinden ulaşılabilir.

Bu bilgi ve uyarıları GEN PLAZA BİYOTEKNOLOJİ MERKEZİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. istediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar, siteyi ziyaret edenler bu uyarılarımızı peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Yardım